Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 36, 38, 40, 42 |
| Model Length | 177 cm |
| Model Chest | 88 cm |
| Model Waist | 65 cm |
| Model Hip | 92 cm |
| Sample Size | 36 |
| Sample Height | 35 cm (Blouse), 55 cm (Skirt) |
| Fabric Type | Polyester |
| Fabric Content | 93% Polyester, 7% Elastane |
| Sex | Women |
| Color | Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.