Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 42, 46 |
| Model Length | 160 cm |
| Model Chest | 93 cm |
| Model Waist | 90 CM |
| Model Hip | 102 cm |
| Sample Size | 42 |
| Sample Height | 95 CM |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 98% Cotton, 2% Elastane |
| Sex | Women |
| Color | Turquoise |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.