Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 31, 32, 33, 34, 36, 38 |
| Model Length | 160 cm |
| Model Chest | 96 cm |
| Model Waist | 81 cm |
| Model Hip | 103 cm |
| Sample Size | 31 |
| Sample Height | 86 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | %98 Cotton, %2 Elastane |
| Sex | Women |
| Color | Navy Blue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.