Sale!
Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| لون | White |
| Choose Size | 26-26, 27-26, 28-26, 29-26, 30-26, 31-26, 32-26 |
| Fabric | 97% Cotton, 3% Elastane |
| Model Length | 178 cm |
| Model Chest | 86 cm |
| Model Waist | 60 CM |
| Model Hip | 90 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.