Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 36, 38, 40 |
| Model Length | 177 cm |
| Model Chest | 88 cm |
| Model Waist | 65 cm |
| Model Hip | 92 cm |
| Sample Size | 36 |
| Sample Height | 24 cm (Top), 124 cm (Bottom) |
| Fabric Type | Polyester |
| Fabric Content | 100% Polyester |
| Color | Cream Color |
| Sex | Women |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.