Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 |
| Model Length | 175 cm, 160 cm |
| Model Chest | 98 cm, 96 cm |
| Model Waist | 82 cm, 81 cm |
| Model Hip | 102 cm, 103 cm |
| Sample Size | 33 |
| Sample Height | 100 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 98% Cotton, 2% Lycra |
| Sex | Women |
| Color | Navy Blue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


















Reviews
There are no reviews yet.