Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 42, 44, 46, 48, 50, 52 |
| Model Length | 160 cm, 172 CM |
| Model Chest | 96 cm, 95 CM |
| Model Waist | 81 cm, 77 CM |
| Model Hip | 103 cm, 112 CM |
| Sample Size | 42 |
| Sample Height | 95 CM |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 100% Cotton |
| Sex | Women |
| Color | Blue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.