Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 36, 38, 40, 42 |
| Model Length | 175 cm |
| Model Chest | 84 cm |
| Model Waist | 63 CM |
| Model Hip | 88 cm |
| Sample Size | 36 |
| Sample Height | 86 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | %98 Cotton, %2 Elastane |
| Color | Blue |
| Sex | Women |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.














Reviews
There are no reviews yet.