Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 42, 44, 46, 48, 50, 52 |
| Model Length | 160 cm |
| Model Chest | 97 cm |
| Model Waist | 84 cm |
| Model Hip | 100 cm |
| Sample Size | 42 |
| Sample Height | 98 cm |
| Fabric Type | Polyester |
| Fabric Content | 85% Polyester, 15% Lycra |
| Sex | Women |
| Color | Blue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.