Sale!
Women’s Floral Embroidered Navy Blue Skinny Jeans
Original price was: 48.34$.21.13$Current price is: 21.13$.
Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| Choose Size | 26-26, 27-26, 28-26, 29-26, 30-26, 31-26, 32-26 |
| لون | Blue |
| Fabric | 80% Cotton- 16% Polyester- 4% Elastane |
| Model Length | 178 cm |
| Model Chest | 86 cm |
| Model Waist | 60 CM |
| Model Hip | 90 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













Reviews
There are no reviews yet.