Sale!
Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| لون | Blue |
| Choose Size | 27- 30, 29-30, 30- 30, 31- 30, 26-30, 28-30, 32- 30 |
| Fabric | 98% Cotton, 2% Elastane |
| Model Length | 178 cm |
| Model Chest | 86 cm |
| Model Waist | 60 CM |
| Model Hip | 90 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













Reviews
There are no reviews yet.