Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48 |
| Model Length | 174 CM |
| Model Chest | 88 cm |
| Model Waist | 62 cm |
| Model Hip | 88 cm |
| Sample Size | 38 |
| Sample Height | 95 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 100% Cotton |
| Sex | Women |
| Color | Navy Blue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.