Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 31, 32, 33, 34, 36, 38 |
| Model Length | 160 cm |
| Model Chest | 96 cm |
| Model Waist | 81 cm |
| Model Hip | 103 cm |
| Sample Size | 33 |
| Sample Height | 96 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 98% Cotton, 2% Lycra |
| Color | Blue |
| Sex | Women |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.