Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 26, 27, 28, 29, 30, 31 |
| Model Length | 177 cm |
| Model Chest | 88 cm |
| Model Waist | 65 cm |
| Model Hip | 92 cm |
| Sample Size | 28 |
| Sample Height | 91 cm |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 100% Cotton |
| Sex | Women |
| Color | Brown |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.