Sale!
Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| Choose Size | 25-28, 26-28, 27-28, 24-28, 28-28, 29-28, 30-28, 31-28 |
| لون | Navy Blue |
| Fabric | 100% Cotton |
| Model Length | 178 cm |
| Model Chest | 86 cm |
| Model Waist | 60 CM |
| Model Hip | 90 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.