Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| مقاس | 31, 32, 33, 34, 36, 38 |
| Model Length | 160 cm |
| Model Chest | 93 cm |
| Model Waist | 90 CM |
| Model Hip | 102 cm |
| Sample Size | 33 |
| Sample Height | 53 CM |
| Fabric Type | Cotton |
| Fabric Content | 97% Cotton, 3% Elastane |
| Sex | Women |
| Color | Cream Color |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.